Lead Generation Ajansı

İşletmenize daha fazla müşteri çekmek için SEO, dijital reklamlar ve sosyal medya reklamlarının gücünü kullanıyoruz.

Hedef Odaklı Bir Lead Generation Ajansıyız

110 Media, internet üzerinden daha fazla ve daha kaliteli müşteriler edinmenizi sağlayan bir lead generation ajansıdır. Sizlerin nitelikli potansiyel müşteri kazanması için akıllı, takip edilebilir ve ölçeklenebilir hizmetler sunuyoruz. Potansiyel müşterilere yani lead’lere daha kolay ulaşmanız ve onları müşterilere dönüştürmeniz için detaylı stratejiler oluşturuyor ve uyguluyoruz.

Sunduğumuz lead generation hizmetleri arasında, anahtar teslim lead generation siteleri, SEO, internet reklamları, landing page tasarımları, web sitesi tasarımları, dönüşüm oranı optimizasyonu ve analitik yer almaktadır.

Ne Tür Hizmetler Sunuyoruz?

Lead Generation Hizmeti

Web sitenizden bağımsız olarak sadece belirli bir lokasyon ve seçtiğiniz hizmetler üzerinden bir web sitesi tasarlıyor ve lead’leri size yönlendiriyoruz. Kurulum ücreti ödemeden sadece size gelen nitelikli potansiyel müşterilere sahip olursunuz. Dijital pazarlamayı biz hallederken, siz sadece onları müşteriye dönüştürmeye çalışırsınız.

B2B Lead Generation

Pazarlama huninizi kaliteli ve nitelikli lead’lerle doldurarak satış ekibinize görüşebilecekleri bağlantılar yönlendiririz. Sizinle irtibata geçen kişiler zaten sunduğunuz hizmetlerle ilgileniyor olduğu için müşteriye dönüşme oranları daha yüksek olacaktır.

Landing Page Tasarımı

Doğru hazırlanmış bir açılış sayfası ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürür. Hedef kitlenize yönelik açılış sayfaları ile daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilir ve müşteri edinme maliyetini düşürmüş olursunuz.

Toplantı Ayarlama

İsterseniz sunduğunuz hizmetlerle ilgilenen kişi ve işletmelerle irtibata geçerek karar vericilerle bir toplantı ayarlıyoruz.

Lead Generation Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Alın

110 Media Lead Generation Ajansı uzmanları ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alın. Ücretsiz bilgilendirme toplantımızda sizler için bir potansiyel çalışması yaparak yol haritası taslağı oluşturalım. Sonraki adımda potansiyel müşteri temini için yapılabileceklere karar verelim.

Sıklıkla Sorulan Sorular

İşleri Neden Lead Generation Ajansımıza Bırakmalısınız?

 • Satış ekibiniz satış yapmaya odaklanır. Satış ekibinizin rolü, potansiyel müşteri oluşturmak yerine müşterileri bağlamak olmalıdır .
 • Tutarlılık ve öngörülebilirlik sağlayacağız. Ekibimiz, işletmeniz için her ay üretilecek potansiyel müşteri sayısını doğru bir şekilde tahmin edebilecektir. Dönüşüm oranınızla birlikte siz de yaklaşık ne kadar yeni müşteri kazanacağınızı öngörebilirsiniz.
 • Zaten hizmetlerinizle ilgilenen kişiler olmaları nedeniyle, size ulaşan lead’leri kolayca müşteriye dönüştürebileceksiniz.
 • Müşteri başına maliyet düşer.
 • Lead Generation ajansımız size müşteri bulmakla ilgilenirken, siz işinizi büyütmeye odaklarsınız.

Sizi Ne Bekliyor?

Müşteri adayı oluşturma ajansımız, sürekli olarak nitelikli potansiyel müşteriler oluşturmak ve satış fırsatlarını beslemek için güçlü gelen pazarlama programları oluşturmak için sizinle birlikte çalışır. Hedeflenen stratejileri aracılığıyla doğru hedef kitleye ulaşır ve onları ilgi çekici açılış sayfaları ve olası satış teklifleriyle dönüştürürsünüz. Lead generation ajansımız sizlere kaliteli lead temin eder.

Kapsamlı lead generation hizmetlerimiz:

 • LinkedIn Reklamları, Facebook Reklamları, Twitter Reklamları ve Görüntülü Reklam Ağı için hedef kitle oluşturma
 • Potansiyel müşteri akışı ve huni strateji planlaması
 • Arama Motoru Optimizasyonu ve Google Ads için anahtar kelime araştırması
 • Açılış sayfası tasarımı, geliştirme ve A / B testi
 • SEO içerik pazarlaması
 • CRM ve marketing otomasyonu kurulumu
 • Ölçeklendirilecek yeni müşteri adayı oluşturma stratejileri
 • Tam dönüşüm hunisi analizi ve dönüşüm izleme
 • Lead puanlaması
 • Dönüşüm oranı optimizasyon stratejileri

İdeal Müşterilerinize Odaklanarak Bütçeden Tasarruf Edin

Başarılı ve verimli bir olası lead generation süreci oluşturmak için kitle hedefleme çok önemlidir. Bu nedenle, neyin işe yaradığını anlamak için markanızı anlamaya, müşteri kişilikleri oluşturmaya, müşteri profillerinizi ve dijital pazarlama geçmişinizi gözden geçirmeye zaman ayırıyoruz.

Niteliksiz trafiği sınırlandırmak ve karar vericilere odaklanmak için Google Ads’de özel kitleler uyguluyor ve hesap tabanlı pazarlama listelerini yüklüyoruz. Bütçeyi hızla tüketebilecek tıklama sahtekarlığını önlemek için gerekli önlemleri alıyoruz. Anahtar kelime stratejilerimiz, SEO ve Google Ads programlarının merkezinde yer alır ve yalnızca ziyaretçi ve potansiyel müşteri elde etmekle kalmayıp, aynı zamanda fırsatlara dönüşen yüksek nitelikli olası satışlar elde etme etrafında oluşturulur. Peki bunun işe yaradığını nasıl biliyoruz? Çünkü, sizlerle irtibatta olarak CRM’nizdeki müşteri kalitesi verilerinizi de inceliyor ve buna göre optimize ediyoruz.

Lead Generation Ajansımızla Web Sitenizi Potansiyel Müşteri Yaratma Makinesine Dönüştürün

Gelen web trafiğini, dönüşüm sağlamayan bir açılış sayfasına yönlendiren medya bütçesini boşa harcamayı bırakın. Sürekli optimizasyon için güçlü analitik raporlamaya sahip yüksek performanslı açılış sayfaları oluşturmak için sistemimizi kullanarak, müşteri adayı ve satış dönüşümlerini en üst düzeye çıkarmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Pazarlama faaliyetlerinizi destekleyin, satış hattınızı besleyin ve e-posta pazarlama listenizi yeni potansiyel müşterilerle güncel tutun.

Açılış sayfası oluştururken yaklaşımımız, logo, açık bir harekete geçirme çağrısı (call to action), ilgi çekici bir başlık ve açıklama, kullanıcı yararına yönelik metinler ve görseller kullanmaktır. Bu çalışmalarımızın sonucu ise size sürekli lead getiren bir web sitesi olur.

Çok Kanallı Bir Lead Generation Stratejisi Oluştururuz

Birden fazla performans kanalının dağıtılması, platformlar arasında hedef ve nitelikli bir kullanıcı grubuna ulaşmanın kümülatif, kanallar arası bir avantajına sahiptir. Ayrıca, hangi kanalın en iyi kazancı getirdiğini görmek doğru kanallara odaklanmaya olanak tanır. Tutarlı bir mesaj, teklif ve tasarımın yanı sıra her bir kanalı yönlendiren tam bir dijital stratejiye sahip olmak önemlidir. Lead Generation Ajansımız ile kaynaklarınızı doğru kanallara yönlendirir ve maksimum fayda sağlarsınız.

Sizlere potansiyel müşteri yönlendirirken tek bir kanala bağlı kalmayız. Başta organik aramalar olmak üzere, Google Reklamlar, Facebook ve Instagram reklamları, LinkedIn, email pazarlaması ve gereken her türlü kanaldan potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırıyor olacağız.

Bu kanallardan bazıları:

 • SEM : Google Ads, Bing Ads, Yandex Ads
 • SEO : Site Tasarımı, İçerik Oluşturma, Sayfa içi ve sayfa dışı SEO, Link Oluşturma
 • Sosyal Medya Reklamcılığı : Facebook, Twitter, LinkedIn, ve Instagram Reklamları
 • Diğer: Eposta pazarlaması, Webinar, YouTube