Spor Salonları için Lead Generation ve Dijital Pazarlama

Sporseverlerin fitness veya spor salonunuzu internette daha kolay bulmasını sağlayarak kayıtlarınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Spor ve Fitness Salonları için Lead Generation: Müşterilerinizin Size Ulaşmasını Kolaylaştırıyoruz

Spor Salonlarına Özel Dijital Pazarlama Stratejilerimiz ile Daha Fazla Müşteri Kazanmanıza Yardımcı Oluyoruz

İster onlarca şubesi olan bir spor salonu olun, isterseniz butik bir fitness salonu ya da küçük bir stüdyoda eğitim veren bir yoga eğitmeni; dijital dünyada güçlü ve etkili bir şekilde var olmak zorundasınız.

Spor salonları için lead generation hizmetimiz ile verdiğiniz hizmetlerle ilgilenen kişileri sizinle buluşturuyoruz. Her ay belirli sayıda kişinin sizleri aramasını garantiliyoruz. Bunu yaparken de verileri esas alarak hareket ediyoruz.

İnsanlar her geçen gün teknolojiyi daha fazla kullanıyor ve bu gelişimi takip edemeyen kişiler ve işletmeler rekabetin gerisinde kalıyor. Bu durum sağlık sektörü ve doktorlar için de aynı. Hastalarınız artık tedavileri internetten aratıyor, sosyal medya aracılığıyla doktorlarını buluyorlar. Dolayısıyla dijital dünyada var olmak kaçınılmaz hale geldi.

110 Media olarak biz, sunduğunuz tedavilerle ilgilenen hastaların size ulaşmasını kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz.

İletişim formunu doldurarak ya da bizi arayarak ücretsiz potansiyel incelemesi yaptırabilir ve sunduğumuz çözümler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Spor Salonunuz için Ücretsiz Potansiyel İncelemesi için Bize Ulaşın

Spor Salonları için Lead Generation Nedir?

Basitçe tanımlamak gerekirse, lead generation, insanları ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satabileceğiniz potansiyel müşterilere dönüştürdüğünüz süreçtir. Bir fitness veya spor salonu için lead generation, spor salonunuza veya stüdyonuza kayıt olmakla ilgilenebileceklerin size ulaşmasını sağlamak anlamına gelir.

Süreç aslında şöyle çalışır: Potansiyel spor salonu üyesini pazarlama kanallarınızdan biri aracılığıyla çekersiniz. Bundan sonra, kişi web sitenizdeki bir açılış sayfasına yönlendirilir. Açılış sayfasında bir telefon numarası ya da iletişim formu aracılığıyla size ulaşmalarını sağlarsınız.


Bundan sonraki aşamada bu potansiyel müşteriyi kayıt yaptırarak müşteriye dönüştürmek sizin elinizde. Bir kampanya veya deneme dersi sporseverleri ikna etmek için kullanılabilir.

110 Media olarak spor salonları için lead generation hizmetimiz salon ya da stüdyonuzla ilgilenen kişileri sizinle buluşturur.

Fitness ve Spor Salonları için Dijital Pazarlama

Spor salonları için dijital pazarlama; dijital kanallar üzerinden belirli bir hedef doğrultusunda müşterilerinize ulaşmaktır. Bu hedef yeni açılan bir salon ile ilgili farkındalık yaratmaktan yeni üye kazanmaya kadar farklı bir yelpazede olabilir. Ancak süreç temelde şu şekilde işler:

Öncelikle hedef kitlenizi belirler, onlara ulaşacağınız kanalları netleştirir, mesajınız ve hedeflerinizle bir strateji oluşturur ve kampanya başlatırsınız. Bu kampanyaların sonuçlarını yorumlayabilemek açısından takip etmeniz gerekir. İyileştirme süreci de performansınızı artırmak adına spor salonları için dijital pazarlamanın vazgeçilmez bir aşamasıdır.

Bu süreçte ya her şeyi kendiniz yaparsınız ya da bizim gibi bir spor salonu dijital pazarlama ajansı ile birlikte çalışırsınız.

Spor salonları için lead generation

Spor Sektörüne İlişkin Dijital Pazarlama Çözümlerimiz Kimler İçindir?

Spor Salonları
Fitness Salonları
Yüzme Havuzları
Yoga Stüdyoları
Pilates Stüdyoları
Özel Ders Veren Stüdyolar
Personal Trainerlar

Spor Salonları için Lead Generation Hizmetimiz Nasıl Çalışır?

Mobil uyumlu, hızlı ve ziyaretçileri lead’lere dönüştüren web siteleri ile potansiyel müşterilerinizin sizlere ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Spor ve fitness salonları ile pilates ve yoga stüdyoları için lead generation sürecinin nasıl çalıştığına aşağıda göz atabilirsiniz.

January 1, 2019

Odaklanacağımız Hizmetlerin Belirlenmesi

Sizlerden ilk olarak hangi hizmetleri verdiğinizi ve bunlar arasında bir önceliklendirme yapmanızı isteyeceğiz. Hedefimiz size en fazla kar getiren konuda potansiyel müşteri yönlendirmek olacak.

January 1, 2019
January 1, 2019

Lokasyonun Belirlenmesi

Özellikle spor salonları için konum oldukça önemli. Üyeler genelde evlerine ya da iş yerlerine yakın yerlerde spor yapmak istediğinden sizden hedeflediğiniz lokasyonları belirlemenizi isteyeceğiz.

January 1, 2019
January 1, 2019

Potansiyel İncelemesi

Sunduğunuz hizmetler ve hedeflediğimiz lokasyonlar özelinde Google ve diğer araçların verilerini kullanarak bir potansiyel incelemesi yapacağız. Eğer yeterli potansiyel varsa bir sonraki aşamaya geçeceğiz.

January 1, 2019
January 1, 2019

Teklif

Analizlerimiz sizlere her ay belirli sayıda potansiyel müşteri yönlendireceğimizi gösteriyorsa sizlere bir teklif sunacağız. Bu teklif kampasında her ay belirli sayıda kişi spor salonunuza üye olmak üzere bilgi veya randevu almak için size ulaşacak.

January 1, 2019
January 1, 2019

Web Sitesi Tasarımı

Konum ve sunulan hizmetler özelinde, mobil uyumlu, hızlı, modern ve kaliteli içeriklere sahip bir web sitesi tasarlayacağız. Bu siteyi ziyaret eden kişiler telefon veya iletişim formu üzerinden size ulaşacak.

January 1, 2019
January 1, 2019

Raporlama

Spor salonu dijital pazarlama kampanyamızın ve lead generation hizmetimizin performansını görebilmeniz açısından sizlerle düzenli raporlar paylaşacağız. Hangi üyenin bizim üzerimizden size ulaştığını bileceksiniz.

January 1, 2019

Daha Fazla Üye Kaydı ile Büyümek İster Misiniz?

Spor salonunuz veya pilates stüdyonuz mu var? Daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olacak dijital pazarlama çözümlerimizle büyümenize destek oluyoruz. Bilgi ve teklif almak için bize ulaşın.

Spor Salonları için Sunduğumuz Diğer Dijital Çözümler

Lead generation konusunda uzmanlaşmış bir spor sektörü dijital pazarlama ajansı olmakla birlikte birlikte çalıştığımız kişilerin dijital kanallardan olabildiğince faydalanabilmeleri için bilgi ve tecrübemiz kapsamında gerekli her türlü desteği sunuyoruz. Kopyala yapıştır çözümlerden öte, size özel çözümler sunuyoruz.

Modern, Hızlı ve Kaliteli Spor Web Siteleri

Kaç spor işletmesinin, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için tasarlanmış web sitelerinin olmadığını görüyorsunuzdur. Renkli, animasyonlara sahip, videolarla dolu yavaş yüklenen bir site yerine hızlı ve ziyaretçilere değer katan web siteleri yapıyoruz. Bu spor web siteleri size ait bir ortamda potansiyel müşteri yaratma makinesi olarak çalışıyor olacak.

pilates stüdyoları için dijital pazarlama
Spor salonları için lead generation ve dijital pazarlama

Spor Salonları için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Halihazırda bir web siteniz var ama arama sonuçları sayfasında ilk sıralarda değil misiniz? SEO hizmetlerimizle bu konuda sizin için çözümler oluşturuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu, içeriğinizi arama motoru sonuçlarında yüksek görünecek şekilde şekillendirme eylemidir. SEO’nun amacı, potansiyel ziyaretçi arama amacına hitap etmek için bir web sitesinin içeriğini geliştirmektir.

İyi SEO’nun hızlı yolu şudur: insanların aradığı konular hakkında kapsamlı, ilgi çekici makaleler yazın. İnternette (Google’ın gözünde) en iyi içeriği yazarsanız, arama sonuçlarında en üst sırada yer alırsınız ve daha fazla kişi işletme web sitenizi tıklar. Biz kaliteli içeriğin gücüyle sizi üst sıralara taşıyacağız.

Spor Salonları, Pilates ve Yoga Stüdyoları için Dijital Pazarlama ve Lead Generation Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Spor Salonları Neden Lead Generation Hizmetine İhtiyaç Duyar?

Fitness endüstrisi son yıllarda oldukça rekabetçi hale geldi ve bu nedenle başlangıçta kendinizi farklı stüdyolarla rekabet halinde bulabilirsiniz. Ve hepsi bölgenizdeki en büyük pazar payı için yarışıyor.

Bu yüzden pazarda bir yer kazanmak ve işinizi büyütmek ve geliştirmek için bu sağlam üyelik tabanını hareket halindeyken oluşturmanız gerekir. Öne çıkmak için ihtiyacınız olan şey budur. Bu yüzden hayatta kalma şansı elde etmek için tüm olası satış yaratma kanallarını tüketmeniz gerekiyor.

Lead generation bu kapsamda size potansiyel üyeler getiren bir çözümdür.

Lead Generation Hizmetiniz Nasıl Çalışır?

Spor salonları için lead generation kurduğumuz optimize siteler üzerinden sizlere her ay belirli sayıda potansiyel üyenin ulaşmasını sağlamaktan ibarettir.

Kaliteli Lead Ne Demektir?

Kaliteli lead arayıp üyelik fiyatlarını soran değil, randevu alıp salona uğrayan, deneme derslerine katılan veya iletişim bilgilerini bırakarak sizden bilgi alan kişilerdir.

Spor Slaonları için Web Sitesi Tasarımı Yapıyor Musunuz?

Evet. Spor salonları, fitness salonları, yoga veya pilates stüdyoları için web siteleri yapıyoruz. Web sitesi yaparken şablon tasarımlar kullanmak yerine size özel web siteleri yapıyoruz. Sitelerimiz profesyonel yazarlar tarafından hazırlanmış içeriklere, mobil uyumluluğa ve arama motoru optimizasyonuna sahip ilgi çekici ve modern görünümlüdür.

Lead Generation Sisteminizi Ücretsiz Deneyebilir Miyim?

Elbette. 2 haftalık deneme süresince potansiyel müşterilerin size nasıl ulaştığını ve sunduğunuz hizmetlerle iligli bilgi veya randevu aldığını görebilirsiniz. Bu süre sonunda devam etmek istemezseniz herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Spor Salonlarına Özel Dijital Pazarlama Çözümlerimizle Büyümenizi Destekliyoruz

Daha fazla üye kaydına ulaşmak istiyorsanız bugün bize ulaşın. Sunduğunuz hizmetler ve konumlar özelinde bir analiz yaparak sizlere nasıl daha fazla üye getireceğimizi inceleyelim. Potansiyel müsaade ediyorsa ücretsiz deneme süresince sistemimizin nasıl çalıştığını size gösterelim.