Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Ajansı

Kapsamlı bir SEO çalışması ile web sitenizin görünürlüğünü artırın

Hedeflerinize Göre Hareket Eden Bir SEO Ajansı

SEO sürekli değişiyor. Google, her yıl binlerce algoritma güncellemesi yayınlarken iyi bir arama motoru optimizasyonu (SEO) ajansının sizleri tüm bu değişikliklere hazırlaması gerekiyor. SEO artık sadece 1. konuma ulaşmakla ilgili değil. Rakipleriniz de arama motoru optimizasyonu hizmetlerine yatırım yaparken kendi görünürlüğünüzü korumak ve iyileştirmektir. İşte burada, 110 Media SEO Ajansı ekibimiz size destek olacaktır.

Lider bir SEO ajansı olarak, geleneksel SEO unsurlarını yenilikçi tekniklerle entegre ediyoruz. Başta küçük işletmeler olmak üzere birlikte çalıştığımız şahıs ve kurumları her zaman sektörünün ön saflarında tutmak için çabalıyoruz. Arama motoru optimizasyonu ajansı bir hizmet sağlayıcı değil, uzun soluklu bir iş partneridir.

SEO ve SEO ile ilgili tüm hizmetler için bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Hedeflerinize giden yolda maksimum etkiye sahip stratejiler oluşturarak sizi başarıya ulaştırabileceğimize inanıyoruz.

Ne Tür Hizmetler Sunuyoruz?

Anahtar Kelime ve Niyet Araştırması

SEO çalışmalarının temelini oluşturan anahtar kelime çalışmamız web siteniz için en doğru anahtar kelimeleri belirler. Bu kelimeler niyet (intent) göz önünde bulundurularak belirlenir. SEO ve reklamlar için sağlam bir temel oluşturulur.

Sesli Aramalar için SEO

Mobil cihazlar üzerinde yapılan sesli aramalarda işletmenizin ön plana çıkması için geleneksel SEO çalışmaları yeterli değildir. Bu nedenle sizlere Google Now, Siri, Cortana ve Alexa gibi ses arama teknolojilerine uygun SEO çözümleri de sunuyoruz.

Uluslararası SEO

Uluslararası SEO çok daha geniş bir ölçekte konum tabanlı hedeflemeler gerektirir. Siteniz Google dışındaki arama motorları için olduğu kadar hedeflediğiniz her bir lokasyonun dili ve rekabetine göre hazırlanmalıdır.

Sektörel SEO

Sektörünüze uygun stratejiler oluşturarak uzun soluklu bir yatırıma dönüşecek adımlar atın. Yerel rekabet analiziyle başlayıp sizleri rakiplerinizden daha üst sıraya çıkaran hizmet seçenekleri sunuyoruz. Sağlık, KOBİ, spor, eğitim başta olmak üzere farklı sektörlere ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz.

SEO Raporu

Başarılı bir SEO kampanyasının ilk adımı kapsamlı bir SEO raporudur. SEMrush ve diğer yaygın araçlar ve uzmanlarımızın kontrolüyle sitenizin performansı ve mevcut durumu belirlenerek, sorunlar ortaya çıkarılır. Gelişmeler izlenir.

Yerel SEO

Yerel bir işletme olarak hedefiniz bulunduğunuz ilçe veya ildeki kişilerse doğru yerel SEO ajansına ihtiyacınız var. 110 Media olarak genel çözümlerden öte, bulunduğunuz coğrafyaya özel adımlar atarak arama motoru sonuçlarında görünürlüğünüzü artırırız.

İçerik Pazarlaması

Kaliteli ve orijinal içerik başarılı bir SEO kampanyası için vazgeçilmezdir. Kopyala yapıştır içeriklerle hazırladığınız bir web sitesi görsel ve teknik açıdan ne kadar iyi olursa olsun, Google arama sonuçlarında ilk sayfayı göremez. Verdiğimiz içerik hizmetleri orijinal ve markanıza uygun metinler sunar.

E-ticaret SEO

Ürün ve kategori açıklamalarından meta başlık ve açıklamalarına kadar e-ticaret sitenizin hedef kitleniz için daha görünür hale gelmesi için hizmetler sunuyoruz.

SEO Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Alın

Arama motoru optimizasyonu ajansı olarak sunduğumuz hizmetleri öğrenin ve tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi alın. Sizler için neler yapabileceğimizi gördükten sonra isterseniz birlikte hareket ederek sizi hedeflerinize ulaştıracak adımları atalım.