Web Tasarım Ajansı

Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaran, organik aramalarla üst sırada yer alacak, mobil uyumlu profesyonel bir web sitesine sahip olun.

Yaratıcı Bir Web Sitesi Tasarım Ajansı

Web sitesine sahip olmanın işletmeler için bir gereklilik olduğunu biliyorsunuz. Çok yönlü bir dijital pazarlama ajansı olarak biz yap bırak ya da kopyala yapıştır web sitelerine karşıyız. Web sitenizin sizin hedeflerinize hizmet etmesi gerekir. Sitenizin, markanızın kişiliğini her sayfasında göstermesi gerekir. Logo ve renk düzeninden paralaks kaydırmaya, widget’lara, kutulara, görüntülere, videolara ve daha fazlasına kadar web tasarım ajansımız sizler için her yönüyle mükemmel web siteleri tasarlar.

110 Media olarak, ziyaretçileri bir yolculuğa çıkaran benzersiz tasarımlar ya da onlara hitap eden içeriklere sahip bir web sitesi tasarım ajansı olmaktan gurur duyuyoruz. Sahip olduğunuz herhangi bir tasarım veya vizyonu uygulamak için en son teknolojileri entegre ediyoruz. Ardından, sitenizi optimize etmek için SEO ve içerik uzmanlığımızı kullanıyoruz. Orijinal içeriklerle hem Google algoritmalarının hem de hedef kitlenizin ilgisini çekiyoruz.

Zombi Siteler Değil, Yatırıma Dönüşen Siteler Tasarlıyoruz

İçinde logonuzun ve firma adınızın olduğu bir web sitesine sahip olmak çok zor değil. Piyasada 300-500 Lira karşılığında size 2 gün içerisinde web sitesi tasarlayanlar var. Etkileyici video arka planları, ilgi çekici renklerin arkasında aslında büyük bir problem yatıyor. Bu web siteleri zombi sitelere dönüşmeye aday. Zombi siteden kastımız internetin sonsuzluğunda kaybolan, siz hariç kimsenin varlığından bile haberdar olmayacağı, Google arama sonuçlarında yer almayan bir site.

Maalesef, 2 günde teslim edilen web siteleri bu tür siteler. Kopyala yapıştır içeriklere sahip bir web sitesinin size veya işletmenize bir fayda sağlamasını beklememeniz gerekir. İyi bir web sitesi görsel açıdan zengin bir tasarıma sahip olmaktan daha fazlasıdır. Tasarım, kullanıcı deneyimi, SEO ve diğer dijital pazarlama yöntemlerinin mükemmel bir karışımı bir web sitesini iyi yapar. Web tasarım ajansımızın size yapacağı web sitesi, her pazarlama kanalını zorlamaya yardımcı olabilir.

Web sitenizi, size müşteri kazandıran, marka değerinizi güçlendiren ve sizi görünür kılan bir yatırıma dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimiz arasında diş klinikleri, doktorlar, danışmanlar, spor salonları ve onlarca sektörden firma var. Hedefimiz, size değer katacak özel bir web sitesi tasarlamak.

Ne Tür Hizmetler Sunuyoruz?

Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımı, dijital varlığınızı oluşturmanın ilk adımıdır. 110 Media web tasarım ajansımızla ortak olun ve sitenize yeni müşteriler çekmenize yardımcı olalım. Web geliştirme hizmetlerimiz arasında site optimizasyonu, A / B testi, içerik pazarlaması ve açılış sayfası oluşturma yer alır.

E-ticaret Sitesi Tasarımı

SEO için optimize edilmiş bir e-ticaret web sitesi ile işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü artırın. İşletmenizin tüm yönlerini destekleyen e-ticaret platformları geliştiriyoruz. Ekibimizin site gezintinizi basitleştirmesine, tıklama başına ödeme pazarlama stratejinizi artırmasına , gereksiz form alanlarını ortadan kaldırmasına ve marka ve ürün sayfalarınızı optimize etmesine izin verin.

Rekabet Analizi

Deneyimli içerik yazarlarımız, site yapınıza ve markanıza uyan çekici içerikler oluşturur. Anahtar kelime için optimize edilmiş ve veri odaklı içerik oluşturuyor, sayfa okunabilirliğini analiz ediyor, ilgi çekici görseller ekliyor ve dahili bağlantıları en üst düzeye çıkarıyoruz. Sunduğumuz orijinal içerikler, arama sıralamanızı yükseltmemize ve hedef kitlenize yararlı içerik sağlamamıza olanak tanır.

Hosting

Sunduğumuz basit web barındırma hizmetleriyle sitenizin performansını ve güvenliğini artırın. Yönetilen yükseltmeler, kötü amaçlı yazılım taraması, düzenli yedeklemeler, güvenlik duvarı, önbelleğe alma eklentileri ve yerleşik İçerik Dağıtım Ağı (CDN) sağlıyoruz. Sizler için en doğrusunu istiyoruz. Bu nedenle de hosting hizmetlerimizin yeterli olmadığını gördüğümüz yerde sizleri daha profesyonel bir hosting hizmetine yönlendiriyoruz.

Ücretsiz Web Tasarım Teklifi Alın

Web tasarım ajansımıza ihtiyaçlarınızı bildirip uzman ekibimizle görüşün. Sizlere hedefleriniz doğrultusunda en iyi sonuçları verecek bir web tasarım teklifi sunalım.

Web Tasarım Ajansı Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

Orijinal İçerikler

Yapacağımız anahtar kelime çalışmaları ile site yapınız belirlenir. Web sitenizdeki içerikler uzman içerik yazarlarımız tarafından Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak yazılır. Bu orijinal içerikler organik arama trafiğinizin artmasına destek olur.

Sonuç Odaklı Web Stratejileri

Web sitenizi tasarlarken iş modelinizi ve hedeflerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Ekibimiz temel inançlarınızı belirler, müşterilerinizin çevrimiçi davranışlarını analiz eder ve tutarlı markalaşmayı sürdürür. Bunu yapmak, web siteniz için sağlam bir temel oluşturmamızı sağlar.

Sürekli Optimizasyon

Web tasarımı yap bırak tarzı bir iş değildir. Sürekli optimizasyon ve izleme gerektirir. Bizler de geliştirdiğimiz web sitelerinin işletmenize en iyi şekilde hizmet etmesi için çalışıyoruz. Düzenli kontroller ve optimizasyonlarla hem kullanıcı deneyiminizi artırıyor hem de organik trafiğinizi artırmaya destek oluyoruz.

Web Tasarım Uzmanlarımızla Görüşmeye Hazır Mısınız?