Sosyal Medya Yönetimi Ajansı

Sosyal medya platformları üzerinden işlerinizi büyütmek için profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden faydalanın.

Hedef Odaklı ve Ölçülebilir Sonuçlar Sunan Bir Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya hesaplarınız, şirketiniz hakkında çok şey söyler. Hedef kitleniz veya müşterilerinizle kişisel ve profesyonel düzeyde bağlantı kurduğunuz bu sosyal mecralar işletmeniz ve marka değeriniz için çok değerli fırsatlar sunar. Yeni bağlantılar kurabilir, yeni müşteriler edinebilir, takipçilerinize değer katabilir ve marka değerinizi yükseltebilirsiniz. Etkili sosyal medya pazarlama kampanyaları, müşterilerinizin ihtiyaç duyduklarını öğrenmenizi, planlamanızı ve bunlara cevap vermenizi sağlar. Sosyal medya yönetimi ajansımız tam olarak burada devreye giriyor.

Sosyal medyada yaptığınız izlenim bir ömür boyu sürebilir. Etkin bir imaj yönetimi için hedef kitlenizin olduğu her türlü platformda etkin bir şekilde var olmanız gerekiyor. Sunduğumuz sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, tüketici güvenini oluşturmayı hedefler. Güvenilir bir marka itibarı oluşturur, dünya çapında online varlığınızı düzenler ve artırır.

110 Media olarak hedeflerinize ulaşmak için özelleştirilmiş bir sosyal medya pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Konumdan bağımsız bir sosyal medya yönetimi ajansı olarak yerel veya küresel erişime sahip, uyarlanabilir sosyal medya kampanyalarımızdan yararlanmanız için sizlere destek olabiliriz.

Etkin bir sosyal medya yönetimi için, yaratıcı ve proaktif bir sosyal medya yönetim ajansına ihtiyaç duyarsınız. Facebook, Twitter ve Instagram’dan YouTube ve LinkedIn’e, pazarlamanın en ileri noktasındayız. Net bir marka imajı oluşturmak için uyumlu bir strateji geliştiriyoruz. Aynı zamanda farklı platformlarda sahip olabileceğiniz etkiyi en üst düzeye çıkarıyoruz. Her beğeni, her yorumu ve her hashtag’i yönetiyoruz.

Ne Tür Hizmetler Sunuyoruz?

Hesap Denetimi

Sosyal medya profillerinizin güçlü ve zayıf yönlerini ve mevcut görünürlüğünüzü değerlendirmek, başlangıç için ​​ilk adımdır. Diğer sosyal medya yönetim ajanslarının da sıklıkla kullandığı araçlara ilave olarak manuel bir inceleme de yapıyoruz. Hesabınızın denetimi, oluşturacağımız sosyal medya yönetimi stratejisinin temelini oluşturuyor.

Strateji Oluşturma

Sosyal medya pazarlama stratejiniz aylık içerik takvimleri içerecektir. Bu, her platformda planlanmış gönderileri içerecektir. Maksimum katılım ve görünürlük için en uygun zamanlarda tutarlı yayınlamayı sürdürüyoruz. Kaliteli, yaratıcı ve ilgili fikir ve tasarımlarla kampanyanızı taze tutacağız. Bunun için sürekli rakip ve sektör analizi yapıyoruz.

Hesap Yönetimi

Hesaplarınızı belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda yönetiriz. İçerikler oluşturarak belirli bir takvim üzerinden paylaşımlar yapılır. Paylaşım sıklığı ve türü birlikte yapacağımız anlaşmalarla belirlenir. Hedef hem takipçi kitlenizi artırmak, hem de takipçilerinizi potansiyel müşterilere dönüştürmektir.

Rekabet Analizi

İster bir KOBİ olun isterseniz de küresel bir şirket, rekabet sosyal medyada da devam ediyor. Bizler de sizinle aynı pazardaki oyuncuları ve rakipleri analiz ediyoruz. Neleri doğru yapıyor, hangi noktalarda eksikliklere sahipler. Fırsatları ortaya çıkararak rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz alanları buluyoruz. Bu çalışma sosyal medya hesaplarınızın istediğiniz performansa sahip olmasına destek olur.

İçerik Oluşturma

Grafik tasarımcılarımız ve sosyal medya uzmanlarımız sizler ve markanız için en doğru içerikleri oluşturur. Sürekli test ettiğimiz içeriklerle en yüksek geri dönüşüm ve etkileşimi almayı hedefleriz. Sosyal medya hesap yönetimini bize bırakarak size sıkıcı gelen işlerden kurtulur, sadece hedef kitlenizle iletişime ve işlerinizi büyütmeye odaklanırsınız.

Raporlama

Şeffaf bir sosyal medya pazarlama ajansıyız. Uzmanlarımız hesaplarınızın durumunu takip edebilmeniz için kapsamlı aylık analitik raporlar sunar. Organik ve ücretli sosyal medya analizi için oluşturulmuş bir döküm ile tüm platformlardaki başarıları ve sonuçları ana hatlarıyla belirtirler. Sosyal medya stratejilerine yönelik proaktif yaklaşımımız, sektörün en iyi uygulamalarına göre değişebilecekleri anlamına gelir.

İlave olarak aşağıdaki hizmetleri de sunuyoruz:

Marka itibar yönetimi
Sosyal medya reklamları
Kriz yönetimi
Hesap kurulumu

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetlerimizin Detaylarını Öğrenin

Bizimle irtibata geçerek uzmanlarımızla görüşün. Sosyal medya hesaplarınız için yapacağımız ücretsiz analizi görün. İhtiyaçlarınızı anladıktan sonra sizler için neler yapabileceğimiz hakkında bilgi aldıktan sonra isterseniz bizimle çalışmaya başlayın.

Hesap Yönetimi Hizmeti Sunduğumuz Bazı Platformlar

Facebook

Instagram

Twitter

LinkedIn

YouTube

Sıklıkla Sorulan Sorular

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Uzmanlarımızla Görüşmeye Hazır Mısınız?