Diş Kliniği Sosyal Medya Yönetimi

Klinik sosyal medya hesaplarınızı profesyonel bir şekilde yöneterek görünürlüğünüzü ve marka değerinizi artırın.

Dental Sosyal Medya Yönetimi Hizmetleri

Ortalama olarak bir hastayı yılda kaç kez görüyorsunuz? Bir defa? İki defa? Profesyonel diş kliniği sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz sayesinde doğru sosyal medya içeriği oluşturup yayınlayarak, yeni hasta adaylarını kliniğinize çekerken mevcut hastalarla olan ilişkilerinizi sürdürmenize yardımcı oluyoruz. Dental sosyal medya ajansı olarak sizlerle, tıpkı hastalarınızla kurduğunuz ilişkiler gibi, uzun soluklu bir ortaklık hedefliyoruz.

Diş Hekimleri için Sosyal Medya

Artık herkes sosyal medyada, ama aynı sonuçları alamıyorlar. Diş hekimliğiniz için doğru sosyal medya stratejisiyle hedef kitleniz nezdinde görünür ve akılda kalıcı olun.

Bir diş kliniği ya da diş hekimi için sosyal medyada aktif olmak, otomatik olarak yayınlanan dental makaleler, öncesi sonrası fotoğrafları, veya bayram kutlamalarından çok daha fazlasıdır. Sosyal medya hesaplarınızın diş kliniğiniz için değerli olması için gerçek, samimi, bilgilendirici ve ilgi çekici olması gerekir. Bu nedenle, diş kliniği ve diş hekimi sosyal medya stratejilerimiz sizi, ekibinizi ve kliniğinizi ön plana çıkaran yüksek kaliteli, kişiselleştirilmiş içerik üzerine inşa edilmiştir.

Stratejilerimizin esası, sosyal medya üzerinden sizinle irtibata geçmeleri için Facebook ve Instagram aracılığıyla hasta adaylarınızı hedeflemektir.

Dental sosyal medya ajansımız birden fazla hesabı yönetme zahmetini sizler için ortadan kaldırır ve gönderilerinizin tasarımına ve hikaye anlatımına uzman bir gözle bakarak kalabalıktan sıyrılmanıza yardımcı olur. Takipçinizin deneyimini geliştirmek ve potansiyel hastaların ilgisini çekebilmeniz için gerekirse profesyonel fotoğraf ve video çekimleri de gerçekleştiriyoruz.

Sosyal medya hesap yönetimine ilave olarak yeri geldiğinde sizler için reklam yönetimi, içerik yazarlığı, web sitesi tasarımı ve SEO hizmetleri de sunuyoruz.

Diş Kliniği ve Diş Hekimlerine Özel Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Bilgi Alın

Instagram, Facebook veya diğer sosyal medya hesaplarınızla ilgili neler yapabileceğimizi öğrenmek ve size özel ücretsiz bir analiz için bizimle irtibata geçin.

Öne Çıkan İçerikler

Kitlenizin etkileşime girebileceği orijinal, ve kişisel içeriğe önem veriyor ve sizden ve ekibinizden geliyormuş gibi görünen içerikler oluşturuyoruz. Diş kliniği sosyal medya hesapları, içerikler özgün ve anlamlı olduğunda çalışır.

Raporlama ve Takip

Her ay hesaplarınızın durumunu bir rapor olarak size sunuyoruz. Böylece etkileşimleri, hedef kitlenizin neler beğendiğini ve hesabınızın genel durumunu takip edebiliyor olursunuz. Raporlarımız genel performansı göstermek açısından önemlidir.

Planlı Paylaşımlar

Diş kliniği sosyal medya stratejimizi belirledikten sonra bir içerik takvimi oluşturuyoruz. Başta özel günler ve bayramlar olmak üzere tüm paylaşımları bu takvime göre yaparız. Böylece düzenli paylaşımlar ile hedef kitlenizin ilgisini çekmiş olursunuz.

Diş Hekimi ve Diş Kliniği Sosyal Medya Yönetim Hizmetlerimiz

Yeni Hesap Kurulumu

Daha önce bir hesabınız yoksa sizler için hedeflediğiniz sosyal medya platformlarında yeni bir hesap kuruyor ve ilgili analitik ayarlarını da yapıyoruz.

Çoklu Hesap Yönetimi

Kliniğinizin Facebook, YouTube, Instagram ve Twitter’da hesapları varsa merkezi bir şekilde bu hesaplarınızı yönetiyor ve iyileştiriyoruz. Böylece sizler hastalarınıza en iyi tedavileri sunmaya odaklanmış olursunuz.

Hesap Yönetimi

Mevcut sosyal medya hesaplarınızı kliniğiniz ve markanızın hedefleri doğrultusunda yönetiyoruz. Stratejik yaklaşımlarımızla tekli veya çoklu hesap yönetimi yapıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızdan hasta adaylarının sizlere ulaşması için hareket ediyoruz.

İçerik Oluşturma

Klinik tanıtımı, videolar, marka görselleri başta olmak üzere kliniğiniz için gerekli her türlü sosyal medya içeriklerini oluşturuyoruz.

KOBİ SEO Çözümlerimizle İlgili Sıklıkla Sorulan Sorular

Kliniğiniz için Doğru Sosyal Medya Çözümleri ile Tanışın

Sosyal medya uzmanlarımızla görüşerek sizler ve diş kliniğiniz için neler yapabileceğimizi öğrenin. Sunduğumuz diş kliniği sosyal medya ajansı hizmetlerimiz hakkında bilgi aldıktan sonra kararınızı verin.