KOBİ SEO Ajansı

Doğru KOBİ SEO ajansı ile çalışarak işletmenize yatırım yapın.

KOBİ’ler için Sonuç Odaklı Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetleri Sunuyoruz

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitenizin Google’ın ve diğer büyük arama motorlarının organik arama sonuçlarında görünürlüğünü iyileştirme, hedef kitlenizin sizi bulmasını ve nihayetinde organik trafiği artırmasını kolaylaştırma sürecidir. KOBİ’ler için SEO uzun soluklu en iyi yatırımlardan birisi olarak görülebilir.

Doğru KOBİ SEO ajansı ile yapacağınız arama motoru optimizasyonu çalışmaları ücretli reklamlar, sosyal medya pazarlamasıiçerik pazarlaması ve diğer kanalların yanı sıra herhangi bir dijital pazarlama stratejisinin önemli bir bileşenidir. Doğru şekilde yapılırsa kuruluşunuza büyük faydalar sağlayacaktır.

Önde gelen KOBİ SEO ajanslarından biri olan 110 Media, işletmenizin web sitesinin arama motoru görünürlüğünü artırmak için temel olan tüm unsurlarını iyileştirmesine yardımcı olabilir.

Performansınızı etkileyebilecek herhangi bir teknik engel olmadığından emin olmak için öncelikle gelişmiş SEO analizi ve Kullanıcı Deneyimi analizleri yaparız. Kapsamlı anahtar kelime araştırması, içerik optimizasyonu, içerik pazarlaması, e-ticaret SEO optimizasyonu ve tabii ki ekibimiz tarafından desteklenen sayfa dışı bağlantı kurma teknikleri ile trafiğinizi arttırmayı hedefleriz.

İşletmenize değerli trafiği çekecek anahtar kelimeleri ile yapılan aramalarda üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacak, size özel tasarlanmış KOBİ arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunuyoruz.

KOBİ’lere Özel SEO Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Alın

Bizi arayarak küçük ve orta ölçekli işletmelerin web sitelerine daha fazla trafik çekmesi için oluşturduğumuz arama motoru optimizasyonlarımız hakkında bilgi alın. SEO uzmanlarımızla ücretsiz değerlendirme görüşmesi yaparak sorularınızı sorun.

Arama Motoru Optimizasyonu Kobiler için Neden Önemli?

Daha Fazla Organik Trafik

Arama motoru optimizasyonu Google üzerinden yapılan aramalarda işletmenize daha fazla trafik çeker. SEO uzmanlarımız sizin için önemli olan ifadeler üzerinden daha fazla trafik çekmeniz için çalışır.

Sonuç Odaklı SEO

Müşteriye dönüşmeyen site ziyaretçileri ile sizi yormuyoruz. Çalışmalarımızı sizin hedef kitlenize göre yaparak sizin istediğiniz kişilerin işletmenize ulaşmasını hedefliyoruz. Böylece web sitesinden gelen müşteri potansiyeliniz artıyor.

Uzun Soluklu Yatırım

KOBİ SEO hizmetlerimizde uzun soluklu düşünüyoruz. Kısa sürede şaibeli yöntemlerle trafiğinizi artıran uygulamalardan uzak duruyoruz. Kaliteli içerikler ve teknik detaylarla yatırıma dönüşecek SEO hizmetleri sunuyoruz.

Küçük İşletme SEO Hizmetlerimiz

Teknik SEO

Teknik SEO organik arama sonuçlarında başarıya ulaşmanın anahtarıdır. SEO uzmanlarımız arama motorlarının sitenizi indexlemesini etkileyebilecek her şeyi detaylı olarak gözden geçirir.

Site için SEO

Öncelikle anahtar kelime stratejinizi belirleriz. Sonrasında, KOBİ SEO açısından test edilip onaylanmış tekniklerle sayfalarınız iyileştirir son olarak da sitenizi Google kriterlerine uygun hale getiririz.

Sayfa dışı SEO

Bizler sadece SEO uzmanları değiliz. İşletmenizin marka değerinin oluşması ve otorite kazanmanız için çalışan dijital pazarlama uzmanlarıyız. Uzun soluklu sonuçlar için kaliteli link çalışmaları ve içeriklerle bu hedeflere ulaşırız.

SEO Danışmanlığı

Daha önce hazırlattığınız ancak istediğiniz sonuçları alamadığınız bir web siteniz varsa KOBİ SEO danışmanlığı hizmetimiz tam olarak size göre. Kişisel ve size özel yaklaşımlarla sitenizi arama motorları için optimize ederiz.

Google Cezalarından Kurtarma

Birlikte çalıştığınız ajansların hataları nedeniyle Google tarafından cezalandırıp organik trafiğinizi kaybettiyseniz endişelenmeyin. Google kriterlerine uygun çalışmalarımızla organik trafiğinizi eski seviyelere çıkarmak için uğraşırız.

Aylık Raporlar

Ölçemediğiniz şeyi değiştiremeyeceğinize inanıyoruz. Bu nedenle de site için optimizasyonları, organik performansı ve sonuçları aylık olarak sizlere raporluyor olacağız.

KOBİ SEO Çözümlerimizle İlgili Sıklıkla Sorulan Sorular

İşletmeniz için Doğru SEO Çözümleriyle Tanışın

KOBİ SEO danışmanlarımızla görüşerek ücretsiz bilgi alın. Aklınızdaki soruları sorarak hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenin. İsterseniz KOBİ’ler için SEO hizmetlerimizden faydalanın.