KOBİ’ler için Dijital Pazarlama ve Lead Generation

İşletmenize özel çözümlerle daha fazla müşteriye ulaşın!

KOBİ’ler için Lead Generation Hizmetimizle Büyüyün

Her Ay Belirli Sayıda Potansiyel Müşteriyi Garantileyen Çözümler Sunuyoruz

İnternet üzerinden işletmenize daha fazla müşteri çekmek mi istiyorsunuz? KOBİ’ler için dijital pazarlama ve lead generation hizmetimiz tam size göre.

Hızlı web siteleri, etkili reklamlar ve kaliteli içeriklerle her ay sunduğunuz hizmetlerle ilgilenen kişilerin size ulaşmasını garantiliyoruz.

Hemen bugün, bize ulaşarak sunduğunuz hizmetlere ilişkin ücretsiz potansiyel incelemesi yaptırın. Hizmet verdiğiniz bölgede uygun potansiyel varsa sizlere nasıl daha fazla müşteriye ulaşabileceğiniz konusunda destek olalım.

Daha Fazla Müşteriye Ulaşmak için Potansiyel İncelemesi Yaptırın

KOBİ’ler için Lead Generation Nedir?

Her geçen gün daha fazla insan alacağı hizmet ve ürünler için internet üzerinden aramalar yapıyor. Artık, web site sahibi olmamak ya da sosyal medyada yer almamak neredeyse her işletme için büyük bir dezavantaj. 110 Media olarak KOBİ’ler için lead generation hizmetimizle dijital dünyada varlığınızı artırarak internet üzerinden daha fazla müşteri çekmenize yardımcı oluyoruz. Peki, bunu nasıl yapıyoruz?

Lead, sunduğunuz hizmetle ilgilenen kişi, yani potansiyel müşteri demek. Lead generation ise bu kişilerin size ulaşmasını sağlamak olarak tanımlanabilir. KOBİ’ler için lead generation, yani potansiyel müşteri temini, hizmetimiz her ay belirli sayıda kişinin sunduğunuz hizmetlerle ilgili size ulaşmasını garantiliyor.

KOBİ’ler için Dijital Pazarlama

KOBİ’lerin yaşadığı problemleri bilen bir KOBİ dijital ajansı olarak sizlere yönelik ideal çözümlerle büyümenize destek oluyoruz. KOBİ’ler için dijital pazarlama, büyük işletmelere kıyasla farklılıklar gösterse de özünde dijital araçları kullanarak internetteki varlığınızı artırmak ve daha fazla müşteri çekmeyi hedefler.

İyi bir KOBİ dijital pazarlama ajansı öncelikle sizi tanır, sunduğunuz hizmetleri anlar, hedef kitlenizi tanımlar, doğru araçları belirledikten sonra etkili kampanyalar önerir.

Şablon web siteleri, kopyala yapıştır içerikler, yavaş ve mobil uyumlu olmayan siteler size ve müşterilerinize değer katmaz. Bizler, bu sorunları birlikte aşarak daha fazla müşteriye ulaşmanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

KOBİ'ler için Dijital Pazarlama ve Lead Generation

KOBİ’ler için Lead Generation Hizmetimiz Nasıl Çalışır?

Yerel işletmelerle çalışmayı seviyoruz. Özellikle dijital ortamın gücünü henüz tam olarak kullanmıyorsanız, KOBİ’ler için dijital pazarlama ve lead generation hizmetlerimiz daha fazla müşteri çekerek büyümeniz için ideal bir çözümdür. Sistemimizle her ay belirli sayıda potansiyel müşteri sunduğunuz hizmetler ile ilgili sizi arar ya da iletişim formu doldurarak bilgi talep eder. Aşağıda, KOBİ’ler için lead generation sistemimizin nasıl çalıştığına göz atabilirsiniz.

January 1, 2019

Sunduğunuz Hizmetlerin Belirlenmesi

En fazla kar ettiğiniz hizmetler ve ürünler üzerinden olabilidiğince fazla müşteri kazanmanızı istiyoruz. Bu nedenle de hedeflememizi size en fazla kar getirecek hizmetlere yapıyoruz. Dolayısıyla öncelikle size hangi hizmetleri verdiğinizi ve bunların arasında bir önceliklendirme yapmanızı isteyeceğiz. Örneğin, bir marangoz için dolap montajı ile mutfak dolabı imalatı arasında ciddi bir fark vardır. Biz, mutfak dolabı imalatı üzerinden müşteri yönlendirmek istiyoruz.

January 1, 2019
January 1, 2019

Hedeflenen Bölgelerin Belirlenmesi

Küçük ve yerel işletmeler için konum oldukça önemlidir. Her ne kadar geniş bir konumda hizmet verseniz de bu sizlere hem zaman hem de kaynak kaybettirecektir. Örneğin, Kadıköy’deki bir tesisatçıya Büyükçekmece’den bir müşteri gelme ihtimali düşüktür. Böyle bir durum olsa dahi, zaman ve para kaybı olacaktır. Bu nedenle, sizlerden hangi bölgeleri hedeflemek istediğinizi belirlemenizi isteyeceğiz.

January 1, 2019
January 1, 2019

Potansiyel İncelemesi

Sonraki aşamada bazı üçüncü parti yazılımlar ve Google verilerini kullanarak potansiyelinizi inceleyeceğiz. Bu potansiyel sizlere her ay belirli sayıda potansiyel müşteri yönlendirmemiz için yeterli mi? KOBİ’ler için lead generation hizmetimizde veri odaklı hareket ediyoruz. Eğer iyi bir potansiyel varsa bir sonraki adıma geçiyoruz.

January 1, 2019
January 1, 2019

Teklif ve Garanti

Hizmet verdiğiniz bölgede ve belirlediğimiz kalemler üzerinden bir potansiyel mevcutsa sizlere bir teklif yapacağız. Bu teklifimizde sizi belirlediğiniz hizmetler hakkında her ay belirli sayıda potansiyel müşterinin aramasını garanti edeceğiz. Örneğin, her ay en az 6 kişi mutfak dolabı imalatı için sizi arayacak.

January 1, 2019
January 1, 2019

Hızlı, Modern ve Mobil Uyumlu Web Sitesi

Mobil uyumlu web siteleri günümüzde vazgeçilmez. Aramaların neredeyse %75’inin mobil cihazlar üzerinden yapıldığını düşünürseniz yavaş ve kötü tasarlanmış bir sitenin nasıl sorun çıkaracağını tahmin edebilirsiniz. Yapacağımız KOBİ web siteleri, mobil uyumlu ve hızlı olacaktır. İçerikleri ise profesyonel yazarlar tarafından kaleme alınacak.

January 1, 2019
January 1, 2019

Raporlama

Sizlere potansiyel müşteri yönlendirmeye başladıktan sonra düzenli olarak raporlar sunacağız. Böylece hangi müşterilerin bizim üzerimizden geldiğini takip edecek, yatırımlarınızın geri dönüş oranlarını kolayca görebileceksiniz.

January 1, 2019

İşletmenize Daha Fazla Müşteri Çekmeye Başlayın

Hemen arayarak sunduğunuz hizmetleri bizimle paylaşın. Daha fazla müşteri çekmek için size nasıl yardımcı olabileceğimizi belirleyelim. KOBİ’ler için dijital pazarlama ve lead generation hizmetlerimiz kapsamında sizlere bir teklif sunalım.

KOBİ’ler için Sunduğumuz Diğer Dijital Pazarlama Hizmetleri

Bizler KOBİ’lere potansiyel müşteri yönlendirme konusunda uzmanlaşmış bir KOBİ dijital pazarlama ajansıyız. Ancak, internette daha güçlü ve etkili bir şekilde var olmak isteyen işletmecilerimize bilgi ve tecrübemiz kapsamında gerekli her türlü desteği ve danışmanlığı sunmaya hazırız. Potansiyel müşteri yönlendirme hizmetimize ilave olarak KOBİ’lere yönelik sunduğumuz diğer dijital pazarlama hizmetlerini aşağıda görebilirsiniz.

KOBİ’lere Özel Web Siteleri

Ne tür bir işletme olursanız olun, hangi hizmetleri sunarsanız sunun iyi bir web sitenizin olması gerekir. KOBİ’lerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırladığımız KOBİ web siteleri ile kaliteli içerikler, modern tasarımlar ve SEO ile işletmenizin internete açılan yüzü olacak web siteleri hazırlıyoruz. Bu web sitelerinde kopyala yapıştır içerikler kullanmayı doğru bulmuyoruz.

Zaman, emek ve uzmanlığımızı ortaya koyarak sizlere ve potansiyel müşterilerinize değer katacak web siteleri tasarlıyoruz. KOBİ web sitelerimiz uzun vadede sizlere büyük avantajlar sağlıyor.

KOBİ'ler için Dijital Pazarlama ve Lead Generation
kobiler için SEO

KOBİ’ler için SEO

Halihazırda bir web siteniz var ancak Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer almıyor mu? Sunduğunuz içerikler sayfa ziyaretçilerinin ilgisini çekmiyor mu? KOBİ’ler için SEO hizmetimiz ile mevcut sitelerinizin inceliyor, problemleri ve geliştirilmeye açık yönlerini belirleyerek çözüyoruz. Daha hızlı, daha iyi içeriklere sahip ve modern web siteleri ile Google arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkmanıza destek oluyoruz.

KOBİ’ler için Dijital Pazarlama ve Lead Generation Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

KOBİ’ler için Dijital Pazarlama Nedir?

KOBİ’ler için dijital pazarlama farlı araçları kullanarak KOBİ’lerin internetteki varlığını güçlendirmek, daha fazla müşteri çekmesini sağlamak ya da marka değerini arttırmaktır. İçerik pazarlamasından SEO’ya, internet reklamlarından E-posta pazarlamasına kadar oldukça farklı araçlar KOBİ’ler için dijital pazarlama maksadıyla kullanılabilir.

KOBİ’ler için Lead Generation Nedir?

Lead generation sunduğunuz hizmetlerle ilgilenen potansiyel müşterileri size ulaştırmaktır. KOBİ’ler için Lead Generation ise bir KOBİ ile KOBİ’nin sunduğu hizmetlerle ilgilenen kişileri, potansiyel müşterileri, bir araya getirmektir.

Potansiyel Müşteri Nedir?

Potansiyel müşteri ya da Lead, sunduğunuz hizmetle ilgilenen kişidir. Biz, kampanyalarımızda sadece arayıp fiyat bilgisi alan birisini potansiyel müşteri olarak görmüyoruz. Bizim için kaliteli potansiyel müşteri işletmenizi ziyaret eden, iletişim bilgilerini bırakarak bilgi talep eden veya randevu alan kişidir.

KOBİ’ler için Web Sitesi Tasarımı Yapıyor Musunuz?

Evet! Sunduğunuz hizmetleri açık bir şekilde anlatan, güçlü yönlerinizi ön plana çıkaran ve size daha fazla müşteri kazandıracak KOBİ web siteleri için bize ulaşabilirsiniz.

İşletmenize Daha Fazla Müşteri Çekmeye Hazır Mısınız?

KOBİ’ler için dijital pazarlama ve lead generation hizmetimizle işletmenize nasıl daha fazla müşteri çekebileceğinizi öğrenin. Ücretsiz potansiyel incelemesi yaparak size özel çözümlerimize yönelik teklifler yapalım. Lead generation hizmetimize ilave olarak isterseniz yeni web sitesi ya da mevcut web sitenizin optimizasyonu için de bize ulaşabilirsiniz.