Diş Hekimleri ve Diş Klinikleri için Lead Generation ve Dijital Pazarlama

Kliniğinizin görünürlüğünü artırarak daha fazla hastanın size ulaşmasını sağlıyoruz.

Diş Klinikleri için Lead Generation: Büyümenize Yardımcı Olan Etkili, Sonuç Garantili ve Uygun Fiyatlı Çözümler

Doğru Dijital Pazarlama Stratejileri ile Diş Kliniğinizin Potansiyelini Arttırın

Dijital dünyada etkili bir şekilde var olmak tüm işletmeler için zaruri bir hale geldi. Hastaların tedaviler için çoğu zaman Google aramalarına güvendiği bu dönemde, diş klinikleri ve diş hekimleri için de web siteleri ve sosyal medya hesapları sunulan hizmetlere ve tedavilere açılan bir kapı görevi görüyor. Bu nedenle de dental lead generation vazgeçilmez bir hizmet haline geliyor.

Diş klinikleri için Lead Generation hizmetimiz web siteleri ve sosyal medya üzerinden hastalarınızın size ulaşmasını kolaylaştırıyor.

İletişim formu ya da telefon ile bize ulaşarak size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin. Ücretsiz potansiyel incelememiz ile hizmet verdiğiniz bölgelerdeki tedavilerin potansiyellerini görerek, enerjinizi ve kaynaklarınızı yönlendirmeniz gereken alanları keşfedin.

Ücretsiz Potansiyel İncelemesi ve Bilgilendirme için Bize Ulaşın

Dental Lead Generation Nedir?

Bir diş kliniği olarak, sunduğunuz tedavileri bu tedavilerle ilgilenenlerle buluşturmak kliniğinizin büyümesi için zaruridir.”Lead” sunulan bir hizmet ile ilgilenen kişilerdir. Lead Generation ise bu kişileri bulmak işlemi olarak tanımlanabilir.

Diş Klinikleri için Lead Generation

Diş klinikleri veya diş hekimleri için Lead generation ise kısaca kliniğiniz ve sunduğunuz diş tedavileri ile ilgilenen kişileri bulmaktır.

Bunun için öncelikli olarak hedef kitlenizi anlamak gerekir. 50 yaş üstü hastalar ile 30 yaş altı hastalar hem ilgilendikleri tedaviler hem de sizlere ulaşma yöntemleri açısından farklılık gösterecektir.

Sonraki adımda ise onlara nasıl ulaşabileceğinizi tanımlamak ve doğru araçları kullanmak gerekir. 110 Media olarak biz bu noktada sizlere yardımcı oluyor doğru araç ve yöntemlerle hastalarınızın sizlere ulaşmasını kolaylaştırıyoruz.

Diş klinikleri ve diş hekimleri için lead generation ve dijital pazarlama

Diş Hekimleri ve Diş Klinikleri için Lead Generation Hizmetimiz Nasıl Çalışır?

Hızlı yüklenen, arama motoru optimizasyonlu (SEO) ve kaliteli içeriği sahip siteler ile tedavilerinizle ilgillenen hastaların size ulaşmasını sağlıyoruz.

January 1, 2019

Odaklanacak Tedavilerin Belirlenmesi

Yapacağımız dental lead generation sitelerinde tedavilere odaklanmak doğru kişilere ulaşmamıza yardımcı oluyor. Dolayısıyla ilk aşamada hastaların hangi tedaviler için size ulaşmak istediğine karar verin. Örneğin, yapacağımız web sitesi “implant tedavisi” ya da “zirkonyum kaplama” özelinde olabilir. Sizden bu tür tedavilerin listesini alacağız.

January 1, 2019
January 1, 2019

Hedeflenecek Bölgenin Belirlenmesi

Günümüzde, kullanıcıların %60’tan fazlası yaptıkları yerel bir arama sonrasında işletmeyi ziyaret ediyor. Örneğin, “Kadıköy dişçi” diye arama yapan birisi büyük ihtimalle tedavi olmayı düşünüyor. Dolayısıyla, hedeflendiğiniz bölgeyi doğru belirlemek gerekiyor. Kadıköy’de hizmet veren bir diş hekimiyseniz, Büyükçekmece’deki bir hastanın size ulaşsa bile kliniğinizi ziyaret etme ihtimali düşük olacaktır. Hedeflenecek bölgeleri belirlemenize yardımcı olacağız.

January 1, 2019
January 1, 2019

Potansiyel İncelemesi

Google ve diğer arama motorlarının verilerini kullanarak belirlediğiniz tedaviler ve hedeflenen bölgeler için bir potansiyel incelemesi yapacağız. Bu inceleme sonucunda odaklanmamız gereken tedavileri belirleyeceğiz. Örneğin, “kadıköy implant tedavisi” için ayda ortalama 1000 arama, “kadıköy zirkonyum kaplama” için ayda 70 arama varsa, biz implant tedavisine odaklanıyor olacağız.

January 1, 2019
January 1, 2019

Teklif ve Garanti

Yaptığımız bu analizler sonucunda sizlere bir teklif yapacağız. Örneğin, yapacağımız web sitesi üzerinden sizinle ayda en az 6, yılda en az 90 kişinin irtibata geçeceğini garantileyeceğiz. Bu garantinin altında veri odaklı analizimiz, yapacağımız web sitelerin kalitesi ve lead generation optimizasyonumuz yatıyor.

January 1, 2019
January 1, 2019

Mobil Uyumlu ve Hızlı Bir Web Sitesi Tasarlanması

Veriler üzerinden belirlediğimiz hizmetler ve bölgelere odaklanan mobil uyumlu ve hızlı bir web sitesi tasarlayacağız. İçerikleri profesyonel yazarlar tarafından hazırlanan bu web sitesi ziyaretçileri iletişim formu ve arama ile sizinle irtibata geçirmek için optimize edilmiş olacak.

January 1, 2019
January 1, 2019

Raporlama

Bu web siteleri üzerinden gelen aramalar ve iletişim formlarını size yönlendirecek ve düzenli raporlarla performansları sizinle paylaşacağız. Hangi aramaların ve iletişim formlarının sizin için hazırladığımız web sitesi üzerinden geldiğini bileceksiniz. Performans ve geri dönüşüm takibi açısından bu verileri şeffaf bir şekilde sunuyor olacağız.

January 1, 2019

Diş Kliniğinizi Büyütmenize Yardımcı Olalım

Bizimle irtibata geçerek diş hekimleri ve diş klinikleri için lead generation hizmetimiz hakkında bilgi alın. Potansiyelinizi inceleyerek sizlere bir teklif yapalım. Her ay belirli sayıda kişinin sunduğunuz tedaviler için sizinle irtibata geçmesini sağlayalım.

Diş Klinikleri ve Diş Hekimleri için Sunduğumuz Diğer Dental Pazarlama Stratejileri ve Hizmetler

Lead generation konusunda uzmanlaşmış bir dijital ajans olmakla birlikte çalıştığımız diş hekimleri ve diş klinikleri için dijital kanallardan olabildiğince faydalanabilmeleri için bilgi ve tecrübemiz kapsamında gerekli her türlü desteği sunuyoruz. Kopyala yapıştır çözümlerden öte, sizlere ve işletmenize özel çözümler sunuyoruz.

Hastalarınızın İlgisini Çekecek Dental Web Siteleri

Süper hızlı diş kliniği ve diş hekimi web siteleri ile isminizi ön plana çıkarıyoruz. Tasarladığımız diş kliniği web sitelerimiz mobil cihazlar için optimize edilmiştir ve arama motoru dostudur. Web sitelerimizi marka kimliğinizi artırmak ve temel değerlerinizi vurgulamak için oluşturuyoruz. Güçlü yönlerinizi öne çıkararak hastaların sizlere ulaşmasını kolaylaştırıyor, sizin ve kliniğinizin internetteki yüzü olacak kalitede web siteleri yapıyoruz.

diş hekimi ve diş kliniği web sitesi tasarımı
Diş klinikleri için SEO

Diş Klinikleri için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Dental içerikler konusundaki SEO uzmanlarımız web sitenizi arama motorlarının en üstüne kaldırmaya hazırdır. Kalitesiz, kopyala yapıştır içeriklere, para ile alınan backlinklere inanmıyoruz. İçeriğin gücüne ve beyaz şapka (whitehat) SEO süreçleri ile uzun soluklu bir başarı sunuyoruz. Şeffaf sürecimiz, SEO hizmetlerimizin sonuçlarına ilişkin tam bir görünürlük sağlarken sizleri süreç hakkında bilgilendirecek aylık raporlar sunar.

Diş Klinikleri için Dijital Pazarlama ve Lead Generation Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bizimle birlikte büyüyen diş klinikleri ve diş hekimlerine katılın

Diş hekimleri için lead generation hizmetimizden faydalanarak hastaların kendilerine ulaşmasını kolaylaştıran diş klinikleri ve diş hekimlerinin arasına katılın. Potansiyelinizi ücretsiz olarak inceleyek sizlere en fazla getirisi olacak tedaviler üzerinden lead generation siteleri yapalım. Her ay belirli sayıda hastanın aramasını garantileyen çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.