Elazığ Web Tasarım Ajansı

Elazığ’lı işletmelere özel web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Size ve İşinize Değer Katacak Bir Web Sitesi Tasarlamak İstiyoruz

İşinizin başarıya ulaşması için çok çalıştığınızı biliyoruz. Sizin için yapacağımız web sitesi de en az sizin kadar çok çalışacak. Size müşteri getiren, arama motoru sonuçlarında üst sıralarda çıkan, ve sizin internetteki yüzünüz olacak bir web sitesinden bahsediyoruz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Tabii ki, veri odaklı ve sistematik yaklaşımlarla.

110 Media olarak bizi diğer Elazığ web tasarım şirketlerinden ayıran yönümüz de tam olarak bu. Tasarımı 1 gün sürecek bir web sitesi için günlerce ve gerekirse haftalarca araştırma, planlama ve analiz yapıyoruz. Aşağıda yaklaşımımızın özetini görebilirsiniz.

Sizi ve İşletmenizi Anlıyoruz

Web siteniz sizin dijital dünyaya açılan yüzünüz. Sizin hedefleriniz neyse, sitenizin de hedefi odur. Bu nedenle Elazığ web tasarım ajansı olarka ilk adımımız sizi, işletmenizi, ve hedeflerinizi anlamak.

İnceleme Yapıyoruz

Sizinle aynı ya da benzer hizmetleri veren web sitelerini inceliyoruz. Tasarım örneklerine ilave olarak onların hatalarını, içeriklerindeki zayıflıkları, ve kaçırdıkları noktaları tespit ediyoruz. Hangi anahtar kelimelerde üst sırada yer aldıklarını görüyoruz. Semrush, Google Keyword Planner, vb. araçlar kullanıyoruz. Bu bilgiler sizin için oluşturacağımız içeriklerin temelini oluşturuyor.

Orijinal İçerikler Üretiyoruz

Maalesef, Elazığ’daki pek çok web sitesi kopyala yapıştır içerik kullanıyor. Tasarım ne kadar iyi olursa olsun, kopya içerik Google’ın gözünde değersizdir. Bu nedenle web tasarım Elazığ olarak biz, orijianal içerikler üretiyoruz. Uzman içerik yazarlarımız, hem hedef kitlenizin hem de Google’ın seveceği içerikler üretiyor.

Analiz, Takip ve İyileştirme

Web sitesini yapıp bırakmıyoruz. Google Analitik ve Search Console entegrasyonu yaparak sitenizin performansını takipe ediyoruz. Gerekirse içeriklerde iyileştirmeler yapıyoruz.

Elazığ Web Tasarım için Ücretsiz Teklif Alın

Bizimle irtibata geçerek aklınızdaki soruları sorun. Nasıl bir web sitesi istediğinizi, Elazığ’da nasıl bir işinizin olduğunu bizimle paylaşın. Bir inceleme yapıp size geri dönelim.

Neden Elazığ Web Tasarım Ajansı?

Orijinal İçerikler

Büyük Çarşı’dayız

Sürekli Optimizasyon

Mobil Uyumlu

Hızlı Siteler

Veri Odaklı Yaklaşım

Web Tasarım Uzmanlarımızla Görüşmeye Hazır Mısınız?