Öğrencilerin Kursunuzu veya Dersanenizi Kolayca Bulmasını Sağlıyoruz

Her ay belirli bir sayıda öğrenci adayının size ulaşmasını garantiliyoruz.

Potansiyelinizi Ücretsiz Olarak İnceleyelim

Nasıl Yapıyoruz?

Sunduğunuz eğitimle ilgilenenlerin size veya kursunuza ulaşmasını nasıl garantilediğimizi öğrenmek ister misiniz?

Potansiyelinizi İnceliyoruz

Sunduğunuz eğitim her ay kaç kişi tarafından aratılıyor? Bunlardan kaçı kayıt olmak için arıyor? Rakip kurumlarınız hangileri? Tüm bu soruların cevaplarını buluyoruz.

Özel Bir Web Sitesi Kuruyoruz

Görsel olarak zengin ve hızlı yüklenen premium bir tema ile özel bir web sitesi kuruyoruz. Bu sitenin amacı bilgi vererek ziyaretçileri size ulaşmaya yönlendirmek.

Profesyonel İçerik Oluşturuyoruz

Arama motorları ve okuyucuların seveceği profesyonel içerikler yazıyoruz. Böylece sayfanızı ziyaret edenler verdiğiniz eğitimin kalitesini öğreniyor.

Reklam Kampanyaları Yapıyoruz

Hedef kitlenizin durumuna göre Google, Facebook, Instagram veya uygun diğer platformlarda yüksek performansa sahip dijital reklam kampanyaları başlatıyoruz.

Sonuç Raporları Hazırlıyoruz

Sizlere verdiğimiz garantinin durumu, reklam kampanyalarımızın ve web sitesinin performansını size düzenli olarak raporluyoruz.

Potansiyelinizi Artırıyoruz

Veriler müsaade ettiği sürece kampanyalarımızı büyüterek daha fazla kişinin size ulaşmasını sağlayarak kursunuzun veya dersanenizin potansiyelini arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Memnun Kurs ve Dersane

Kata Varan Ziyaretçi Artışı

Binlerce Öğrenci

Eğitim Kurumunuzun Dijital Dünyadaki Varlığınızı Güçlendirelim

İnternetin gücünü arkanıza alarak ekibinizin ve kurumunuzun daha yüksek bir potansiyele ulaşmasını sağlayalım. Koyduğumuz ölçülebilir hedeflere birlikte ulaşalım. Bu süreçte size profesyonellik ve her aşamada şeffaflık sunuyoruz. 

 

 

Birlikte Çalışmaya Başlayalım!

Ücretsiz olarak potansiyeliniz ve hedef kitlenizi inceleyelim. Sizlere her ay belirli sayıda kişinin ulaşmasını garantileyebilip garantileyemeyeceğimizi görelim.