Hastalarınızın Sizi ve Kliniğinizi Bulmasını Kolaylaştırıyoruz

Tedavi olmak isteyen hastaların size ulaşmasını garantiliyoruz.

Potansiyelinizi Ücretsiz Olarak İnceleyelim

Nasıl Yapıyoruz?

Sunduğunuz tedavilerle ilgilenen hastaların size ulaşmasını nasıl garantilediğimizi öğrenmek ister misiniz?

Potansiyelinizi İnceliyoruz

Sunduğunuz tedavi her ay kaç kişi tarafından aratılıyor? Bunlardan kaçı tedavi için arıyor? Rakipleriniz kimler? Tüm bu soruların cevaplarını buluyoruz.

Özel Bir Web Sitesi Kuruyoruz

Görsel olarak zengin ve hızlı yüklenen premium bir tema ile özel bir web sitesi kuruyoruz. Bu sitenin amacı bilgi vererek ziyaretçileri size ulaşmaya yönlendirmek.

Profesyonel İçerik Oluşturuyoruz

Arama motorları ve okuyucuların seveceği profesyonel içerikler yazıyoruz. Böylece sayfanızı ziyaret edenler kliniğinizin ve sunduğunuz tedavilerin kalitesini öğreniyor.

Reklam Kampanyaları Yapıyoruz

Hedef kitlenizin durumuna göre Google, Facebook, Instagram veya uygun diğer platformlarda yüksek performansa sahip dijital reklam kampanyaları başlatıyoruz.

Sonuç Raporları Hazırlıyoruz

Sizlere verdiğimiz garantinin durumu, reklam kampanyalarımızın ve web sitesinin performansını size düzenli olarak raporluyoruz.

Potansiyelinizi Artırıyoruz

Veriler müsaade ettiği sürece kampanyalarımızı büyüterek daha fazla kişinin size ulaşmasını sağlayarak kliniğinizin potansiyelini arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Memnun Klinik

Kata Varan Ziyaretçi Artışı

Binlerce Ziyaretçi

Dijital Dünyadaki Varlığınızı Güçlendirelim

İnternetin gücünü arkanıza alarak ekibinizin ve kliniğinizin daha yüksek bir potansiyele ulaşmasını sağlayalım. Koyduğumuz ölçülebilir hedeflere birlikte ulaşalım. Bu süreçte size profesyonellik ve her aşamada şeffaflık sunuyoruz. 

 

 

Birlikte Çalışmaya Başlayalım!

Ücretsiz olarak potansiyeliniz ve hedef kitlenizi inceleyelim. Sizlere her ay belirli sayıda kişinin ulaşmasını garantileyebilip garantileyemeyeceğimizi görelim.